[ПСИХОЛОГІЯ І СУСПІЛЬСТВО ]
Головна » 2017 » Вересень » 4 » Презентація журналу в місті Києві
08:43
Презентація журналу в місті Києві

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь в обговоренні нормативних питань діяльності психологів 14 вересня ц.р. о 15:00 в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (м. Київ, вул. Грушевського, 1) на презентації Всеукраїнського наукового психологічного журналу "Психологія і суспільство".

Незабаром виповнюється 20 років з дня виходу в світ першого номера і ця презентація в поважній національній книгозбірні України дуже важлива в подальших презентацій в інших містах і областях України, адже читачами журналу є психологи і соціальні педагоги.

На презентації буде присутній і представлятиме журнал та перспективні наукові напрями психологічних публікацій його Головний редактор - доктор психологічних наук, професор Анатолій Васильович Фурман, який прибуде до Києва разом із представниками Редакційної колегії та Редакційної ради журналу.

 

Наперед дякуємо Вам за розуміння важливості спільних дій для розвитку психологічної практики і її представлення в суспільстві на сторінках цього унікального періодичного фахового журналу.

Переглядів: 221 | Додав: yurikkk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0