close

08:43
Літаком "Мрія" наш журнал доправили до Австралії

У вівторок, 10 травня, найбільший в світі транспортний літак АН-225 "Мрія" відлетів з Києва до Праги. Через Прагу завантажений літак прибув у австралійське місто Перт. Це перша комерційна подорож велетня на таку велику відстань. Літак привіз в Австралію генератор. В місто Перт "Мрія" прибув 15 травня. В аеропорту міста Перт облаштований глядацький майданчик де всі охочі побачили приземлення "Мрії".

Також літак доставив у Австралію примірник журналу «Психологія і суспільство»  (№1. – 2016) із статтею Сергія  Болтівця про нашого славетного земляка всесвітньовідомого психотерапевта Євгена Гливу. Ось лист пана Євгена:
 

«Вельмишановані колеги. 

…Тільки  пару  хвилин  тому я поштою отримав "Психологію і Суспільство" та бачу там Вашу статтю про мене, за що Вам дуже дякую!

В мене накопичилася маса роботи; крім лєктора, супервізора та інших обов’язків,  мені  нав’язали  відповідальність  головного  редактора  довідника про  українську  імміграцію  в  Австралії.  Не  знаю  я к я з тим справлюся,  бо я можу читати тільки  при доброму (соняшному) денному світлі, а тут тепер дні дуже короткі.  Ну але надія на Бога.

Дуже вдячний Вам, з глибокою пошаною до Вас

Ваш  

Євген Глива»

Переглядів: 446 | Додав: yurikkk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Adress

46009, м. Тернопіль, вул. Львівська, 5a.

Phones
+380974427595